Błyskawiczna wysyłka

Zamówienia wysyłamy nawet tego samego dnia! Produkty mamy dostępne od ręki. Czas realizacji większości zamówień zamyka się w przeciągu 24 h.

Profesjonalna obsługa

Nasi doradcy służą pomocą codzienne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Wyślij do nas email lub zadzwoń. Szczegóły w zakładce kontakt. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi..

Gwarancja dostępności

Wszystkie aktualnie widoczne produkty są gotowe do natychmiastowego przygotowani a następnie wysłania do Twoich rąk.

Ogromny wybór

W stałej ofercie sklepu posiadamy wiele gotowych wzorów. Ale również możemy wykonac dowolny Państwa napis/nadruk. Regularne dostawy sprawiają, że w każdym tygodniu pojawiają się nowości uzupełniane o sugestie naszych obecnych lub przyszłych klientów oraz rynkowe trendy..

100 % satysfakcji

Działamy nieprzerwanie od wielu lat i przez cały ten okres notujemy stały wzrost ilości Klientów. Nasze doświadczenie w sprzedaży przez Internet zapewni Tobie udany zakup. Pamiętaj, że masz prawo do zwrotu wszystkich zakupionych u nas produktów w przeciągu 14 dni.

Bezpieczne zakupy

Ogromny nacisk kładziemy na ochronę danych osobowych, dlatego wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne. Zaufało nam już tysiące klientów! Nasz sklep oraz produkty w nim oferowane są stale oceniane.

Dostawa gratis, wysyłki do wszystkich krajów

Zamów za 100 zł lub więcej a my pokryjemy koszt wysyłki do Ciebie. Koszt dostawy za granicę już od 16 zł!

Możliwość łączenia zamówień

Składając kilka zamówień możesz połączyć je w jedno i tym samym zapobiec podwójnemu opłacaniu przesyłki. Prosimy o poinformowanie nas, które zamówienia należy połączyć. W tytule przelewu wpisz wszystkie numery zamówień.

Zakupy bez rejestracji

Chcąc złożyć zamówienie nie musisz się rejestrować. Oczywiście zachęcamy do rejestracji konta, ponieważ daje ona szereg możliwości (m. in.: pełne zarządzanie danymi bilingowymi i dostawy, wgląd do historii zamówień oraz statusu ich realizacji, zapamiętywanie zawartości koszyka). Jeżeli jednak interesują Ciebie jednorazowe zakupy i nie chcesz się rejestrować to nie musisz tego robić.

Hurtownia stacjonarna

Jeżeli nie ufasz firmom kurierskim lub zastanawiasz się jak tak naprawdę wyglądają nasze produkty to możesz je obejrzeć (i oczywiście zakupić) w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie.


Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!