W roku 2017 minęło 15 lat od założenia firmy Krasnal
Dziś ubranka naszej firmy można znaleźć w sklepach w całej Polsce, w Czechach, na Litwie i Łotwie, Ukrainie, Rosji i krajach Azjatyckich. Choć czujemy się dojrzalsi i bogatsi w niezbędne doświadczenie, doskonale pamiętamy nasze początki – pozyskiwanie niezawodnych dostawców najwyższej jakości bawełny, wyposażanie zakładu w park maszynowy, prace nad pierwszymi szablonami i wykrojami, oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Każdego roku staramy się stawiać coraz większy nacisk na jakość wyrobów, atrakcyjne wzornictwo, nowe kroje ubranek oraz coraz lepszą obsługę naszych partnerów handlowych, pilnując równocześnie aby nasza atrakcyjna polityka cenowa została zachowana na tym samym poziomie. W związku z rozwijająca się technologia oraz w celu sprostania coraz wyższym wymaganiom rynku inwestujemy w maszyny oraz podnosimy kwalifikacje załogi. Wszystkie nasze działania są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Staramy się, aby wszystkie nasze produkty były wygodne i zdrowe. Wszystko po to by nasze dzieci mogły beztrosko i wesoło odkrywać świat. Z własnego doświadczenia wiemy jak ważne jest, żeby ubranka były nie tylko ładne, lecz również wygodne, praktyczne i żeby nie zmieniały wyglądu po praniu. Dlatego przy produkcji naszych ubranek stosujemy najlepsze polskie dzianiny oraz tkaniny, które spełniają restrykcyjne normy, posiadają potwierdzające to atesty oraz certyfikaty np. "BEZPIECZNE DLA DZIECKA". Nasze produkty ozdabiamy sitodrukiem który jest pozbawiony szkodliwych substancji, oraz delikatnymi haftami a zapięcia są z niezawodnych napów lub guzików.


Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!